سبد خرید
دسته بندی محصولات

لولا

لولا وسیله مفصل داری برای اتصال دو قطعه است به طوری که یکی یا هردو قطعه بتوانند تا چند درجه حول محور لولا دوران کنند.

آنها آنقدر قدیمی هستند که هیچکس نمی تواند دقیقا بگوید که اولین بار در چه زمانی لولا اختراع شد با این حال آثار لولا در سرارسر دنیا کشف شده است

everything about hinges Main2 1024x661 - لولا

اولین آنها در گذشته از جنس چوب یا سنگ بودند تا قبل از شناخت فلزات و علوم متالوژی ، بیشتر لولا ها چوبی بودند به دلیل گران بودن فلزات لولا ها به صورت پاشنه بیشتر در درب های چوبی استفاده می شد و آنها چوبی پاشنه به راحتی از جای خود در می آمد و امنیت کمی داشتند به مرور زممان و پیشرفت علم متالوژی ساختار لولا ها تغییر کرد تا به امروز که در انواع مدل های لولا وجود دارد.

امروزه برای هر مدل دربی یک   لولا وجود دارد و شما برای طراحی های مختلف لولا های خاصی وجود دارد.

امروزه در مدل های درب ورودی ،  درب کابینتی ،  مخفی ،  پاشنه و… در دسترسی می باشد حال بسته به نیاز مصرف کننده دارد.

در مجموعه یراق استیل لولا های مختلفی وجود دارد که تولیدات کشور های ایران ، ترکیه ، چین ، ایران و آلمان و اتریش می باشد.

در کل لولا ها که در فروشگاه یراق استیل عرضه می شود. دارای کیفیت عالی و باتنوع کامل هستند  و برای انتخاب بهتر و مناسب تر  لولا مورد نظر خود می توانید از مشورت پرسنل فروشگاه یراق استیل استفاده نمایید.

باتوجه به اینکه امروزه قیمت لوازم اشپزخانه بسیار بالا رفته است شما میتوانید با استفاده از وسایل با کیفیت جلوگیری از هزینه های بیشتری که به شما تحمیل میشود را جلوگیری کنید فقط با استفاده از اجناس باکیفیت که میتوانید این اجناس را از یراق استیل تهییه کنید و با خیال راحت از خرید یراق الات خود مطمئن باشید.