سبد خرید
دسته بندی محصولات

ضمانت

لطفا برای اطلاع از شرایط ضمانت اجناس متن زیر را مطالعه فرمایید 
 

گارانتی چیست؟

بطور کلی گارانتی ضمانتی است از طرف فروشنده کالا ، که در آن میزان کیفیت یا عملکرد آن محصول تضمین شده و مشخص شده تحت چه شرایطی آن کالا می‌تواند بازگشت داده شود و یا تعویض و تعمیر گردد. معمولا این تضمین به صورت فرم مخصوصی تحت عنوان گارانتی همراه با محصول خریداری شده تحویل خریدار می گردد. البته در برخی موارد طبق قانون، گارانتی بر حسب ادعای کارخانه سازنده در مورد محصول آن قرار داده می شود، مانند ادعاهایی که در تبلیغات تلویزیونی برای معرفی محصول مطرح می‌شوند و باید این ادعاها کاملاً مطابق کالای ارائه شده در بازار باشند. سند گارانتی به خریدار این تضمین را می‌دهد که محصول خریداری شده کیفیت خوبی داشته و کمبودی از نظر «مواد سازنده و نحوه عملکرد» نخواهد داشت. در کنار خود محصول ، برای خدمات نیز می‌توان گارانتی صادر نمود. به این صورت که پس از خرید کالایی ، در طول مدت معینی که در متن ضمانت نامه به آن اشاره می شود ، در صورتی که کالای مورد نظر نیاز به تعمیر داشته باشد یا ایرادی از لحاظ ظاهر یا عملکرد داشته باشد ؛ می توانید کالا را به همراه فرم گارانتی به شرکت مربوطه ارسال نموده و از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایند. گارانتی تصریحی می‌تواند به صورت لفظی و کتبی داده شود. در برخی از موارد مشاهده شده است که برخی از شرکت ها نیز با سوء استفاده از نام تجاری معروف دیگری گارانتی تصریحی صادر می‌کنند، که به آن «به نام دیگری معامله کردن» می‌گویند؛ در این حالت منبع و کیفیت کالا به درستی معرفی نشده است و غیر قانونی می باشد. خریداران گرامی باید به نوع گارانتی دریافت شده ی خود توجه داشته باشند.

آیا یراق استیل محصولات موجود در وبسایت خود را مرجوع می نماید؟

1-در صورت تفاوت  کارایی کالا با اجناس ارسالی:

(مشتریان محترم حتما در هنگام خرید به توضیحات کالا توجه فرمایند زیرا ممکن است بعضی از عکس کالاها فقط نحوه کارکرد آن محصول را نشان دهد و عکس به صورت نمایشی باشد)

2-اشتباه در ارسال اجناس از طرف یراق استیل

درموارد فوق هیچ هزینه ای از مشتری کسر نمی شود و عینا مبلغ کالا عودت می شود

در غیر اینصورت مبلغ کالای مرجوعی با کسر هزینه حمل و رعایت شروط زیر به حساب مشتری واریز می گردد :

1-باز نکردن بسته بندی یا کارتن اجناس 

2-عدم وجود خط  وخش

توجه :

در صورت کسر بودن و ناقص بودن اجناس ارسالی ( اجناس در انبار دوبار چک می شود) خواهشمندیم حداکثر ظرف 24 ساعت با فروشگاه تماس حاصل فرمایبد.

در غیر اینصورت فروشگاه یراق استیل مسولیتی در برابر کالا مذکور ندارد.

نحوه ارسال توسط مشتری:

خواهشمند است کالاهای مرجوعی شامل موارد بالا را فقط از طریق پست جمهوری اسلامی (تا قابل پیگیری از طرفین باشد)به ادرس یراق استیل به صورت پس کرایه ارسال نمایید در صورتیکه اشتباه از جانب یراق استیل باشد هزینه پست و مبلغ کالای خریداری شده عینا برگشت داده می شود در غیر اینصورت فقط مبلغ کالا عودت داده می شود.

15 1 1 1024x141 - ضمانت