بزن بریم
دسته بندی محصولات

صامت

صامت SAMET ، برند پیشرو ترکیه در لوازم جانبی مبلمان، در سال 1973 در استانبول تاسیس شد. این شرکت با داشتن بیش از 6000 محصول تولید شده با تجهیزات و تکنولوژی متناسب با نیازهای امروز و به لطف تجربه 49 ساله، جایگاه پیشرو خود را در بازار لوازم جانبی مبلمان حفظ کرده است.
wdg logo image - صامت
SAMET صامت بیش از 1150 کارمند را در کارخانه های تولیدی مدرن و با ظرفیت بالا به کار می گیرد به مساحت 80500 متر مربع مجهز شده اند SAMET صامت با اهمیت قابل توجهی به نوآوری و طراحی، دارای 88 کارمند شاغل در موسسه تحقیق و توسعه است. با بیش از 500 نقطه فروش فعال در بازار داخلی و عملیات صادراتی به بیش از 80 کشور در پنج قاره، عمدتا شامل ایالات متحده آمریکا، روسیه، آلمان، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، اوکراین، آذربایجان، گرجستان، لهستان، رومانی. ، بلغارستان، قزاقستان، اسلوونی ، چین و ایران است.
SAMET صامت برند پیشرو در صنعت لوازم جانبی مبلمان در ترکیه و جهان است. بر اساس رضایت مشتری و تسلط بر بازار با پیگیری دقیق تحولات فناوری، سامت یکی از بزرگترین بازیگران صنعت در بازار جهانی با هدف عملکرد بهتر و آگاهی زیست محیطی است.
مجموعه یراق استیل تنهانمایندگی و وارد کننده مستقیم محصولات شرکت صامت در ایران است و شما میتوانید با خرید از مجموعه یراق استیل از خدمات پس از فروش و کیفیت اصلی اجناس صامت اطمینان حاصل فرمایید و خریدی ایمن و راحت را تجربه کنید.

منبع : www.yaraghsteel.com